Departaments

Departament de Compres:
Yolanda Micola
Tel 608 683 756
compres@villaretirogrup.com

Departament de Comptabilitat:
Nuria Domingo
Tel. 977 45 00 03
comptabilitat@villaretirogrup.com

Departament de RRHH:
Paquita Aguilar
Tel. 977 45 00 03
RRHH@villaretirogrup.com

Departament de Comunicació:
Irene Montagut
Tel. 628 17 95 31
comunicacio@villaretirogrup.com

Departament Comercial:
Eva Sánchez
Tel. 637 887 103
comercial@villaretirogrup.com

Sumiller & Coordinador de Pràctiques
Javier Campo
Tel. 977 47 38 10
javier.campo@villaretirogrup.com

Comunity Manager:
Xavi Marquès
Tel. 617 79 61 74
xavi.marques@villaretirogrup.com

Directors

Hotel Villa Retiro:
Domingo Basco
Tel. 977 47 38 10
direccion@hotelvillaretiro.com

Xerta Restaurant:
Fabio Sanna
Tel. 937 379 080
info@xertarestaurant.com

Pagos de Híbera- Catedral del Vi:
Núria Soley
Tel. 977 42 62 34
bodega@catedraldelvi.com

Mítics Festival:
Joaquim López
Tel. 626 62 03 05
Tel. 977 45 00 03 (Pla dels Catalans)
info@miticsfestival.com

Masia Pla dels Catalans:
Cristian Petrucz
Tel. 977 45 00 03
Tel. 600 654 305
cristian@pladelscatalans.com

Escola de Cuina Villa Retiro:
Imma Estivill Balsells
Tel. 653 66 82 77
imma.estivill@escuelavillaretiro.com

Enoterra Fast Good:
Joaquim López Gilabert
Tel. 937 97 97 85
Tel. 977 45 00 03 (Pla dels Catalans)
info@enoterrafastgood.com